جاده رویاها به کیش رسید

جاده رویاها به کیش رسیدعکسهای بیشتر در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 1393/07/02 ] [ 8:28 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

سنندج

کنسل شد

[ چهارشنبه 1393/06/12 ] [ 6:14 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت رشت


کنسرت سیروان خسروی در تاریخ 1393/6/10در تالار گلستان رشت برگزار شد.
قبل از اجرا وقتی گروه وارد شدند صدای ضربان قلب پخش شد تا اینکه سیروان هم وارد شد وکنسرت با اهنگ تو خیال کردی بری اغاز شد.
اهنگ هایی نظیر نه نرو،دوست دارم زندگی رو،به همین زودی،من عاشقت شدم،باروون پاییزی ، هفتاد ملییون ستاره ،دوست دارم ، اره ، اگه تو مال من نیستی ،اینم میگذره، اجرا شد.
سیروان گفت :قول میدم دیگه رشت نیام تا اهنگ جدید بدم ، همیشه فکر میکردم کنسرت های تهران بهترین کنسرتامه ولی انرژی اینجا خیلی خوبه.
به دلیل اذان وقفه ای کوتاه ایجاد شد.
و در اخر سیروان به نظر سنجی مردم که تو خیال کردی بری ،دوست دارم زندگی رو،نه نرو بود اهنگ دوست دارم زندگی رو دوباره اجرا کرد.

مرسی از درنا برای گزارش خوبش
[ سه شنبه 1393/06/11 ] [ 8:55 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

سیروان خسروی هفتاد میلیون ستاره را به سالن میلاد برد (16 , 17 مرداد)گــرا موزیــک : سالن همایش های میلاد لحظه ای ساکت نمیشود , شوروهیجان ازتمام سالن موج میزن , سیروان نوازان سازشان راکوک میکنند , تپش میلاد به هزار میرسد وسیروان خسروی وارد میشود

میخواند:به همین زودی ؛هفتادمیلیون ستاره ؛جاده ؛زمستان ؛دوست دارم زندگی رو و …

درمیان برنامه تصاویری بر پرده نمایان میشود؛ گاها کلیپهایش؛زمانی هم تصاویری ازجای جای ایران

سیروان خسروی با صدایش وباز با تنظیم های نابش؛با آن نوازنده های زبردستش؛ باهمان شورو هیجان همیشگیش شبی پر از ترانه را برای طرفدارانش به ارمغان آورد؛ترانه هایی که هر بیتش بوی زندگی میدهد.

درآخرصف به صف لبخندها میلاد را تنها گذاشتند

 

عکسهای کنسرت در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ دوشنبه 1393/05/20 ] [ 2:22 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت سیروان خسروی ۱۶ و ۱۷ مردادمیم مثل موسیقی : کنسرت سیروان خسروی روزهای ۱۶ و ۱۷ مردادماه در نمایشگاه بین المللی تهران به همت شرکت آوای فروهر برگزار شد.
این برنامه با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد و در ابتدا کلیپی از آهنگ “نه نرو” به نمایش در آمد و کنسرت با قطعه “تو خیال کردی بری “آغاز شد.
آهنگ های اجرا شده به ترتیب عبارتند از: تو خیال کردی بری ، عاشقتم ، بارون پاییزی ، آره ، هفتاد میلیون ستاره ، من عاشقت شدم ، اینم می گذره ، بی قرار ، نه نرو (۲ بار) ، بازم بتاب ، دوست دارم زندگی رو(۲بار) ، دوست دارم ، به همین زودی ، جاده ، اگه تو مال من نیستی
میهمانان این برنامه زانیار، امیرمیلاد نیکزاد و احسان حاجیان بودند
گروه نوازندگان : یاشا حکمی (کیبورد) ، مجید پروریان (گیتار باس) ، نریمان ناعمی (ساکسیفون) ،علیرضا سنایی (گیتار کلاسیک) ، امیر دانایی (گیتار الکتریک) و علی طاهایی (درامز)
از نکات قاب توجه می توان به شور وهیجان و همخوانی فوق العاده مردم می توان اشاره کرد که سیروان در اواخر برنامه گفت انگار تازه کنسرت شروع شده است.

عکس های کنسرت در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ دوشنبه 1393/05/20 ] [ 1:23 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت جزیره کیش 10 مردادموسیقی پارس : سیروان خسروی دو روز پس از اجرای برادرش «زانیار خسروی» و در آخرین روز از فستیوال کنسرت های تابستانه جزیره کیش با هواداران خود دیدار کرد.
 (10 مرداد 1393)

سیروان خسروی برای اولین بار با گروه ارکستری جدید در تالار شهر به اجرای کنسرت پرداخت که همانند گذشته تنظیم قطعات اجرایی بر عهده خود سیروان خسروی بود و وی کنسرت خود را با یکی از اولین کارهای محبوب خود یعنی «تو خیال کردی بری» شروع کرد

 سیروان پیش از اجرای «هفتاد میلیون ستاره» و پس از درخواست هوادارش مبنی بر همخوانی با زانیار وی ضمن معرفی برادرش به مردم، گفت: من و زانیار نمی توانیم با هم بخوانیم. نکته جالب در ارتباط با این قطعه اجرای آن توسط زانیار خسروی در کنسرت دو شب پیشش بود. 

مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون از جمله میهمانان این کنسرت بود.

عکس های کنسرت در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ یکشنبه 1393/05/19 ] [ 5:30 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کلیپ های کنسرت 16 و 17 مرداد

حدودا 40 کلیپ کوتاه از کنسرت 16 و 17 مرداد سیروان اماده کردم که میتونید همه رو به صورت یکجا دانلود کنید.

لینک دانلود کامل کلیپ ها

[ یکشنبه 1393/05/19 ] [ 10:39 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

سیروان

سیروان : دو شب گذشته براى من رويايى بودن. هر بار كه با انرژى و عشق شما روبرو ميشم احساس ميكنم چقدر خوشبختم... مرسى

لینک دانلود کلیپ
لینک آپارات


[ شنبه 1393/05/18 ] [ 7:27 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت 17 مردادگزارش سانس یک

بازم سیروان و اعضای بندش یک شب خیلی خوب رو برای ما رقم زدن .
کنسرت با آهنگ تو خیال کردی بری شروع و با آهنگ دوست دارم زندگی رو به پایان رسید .
آهنگ دوست دارم زندگی رو و نه نرو بدلیل درخواست زیاد هواداران 2 بار خونده شد ....
یک سری اتفاقای خیلی جالب افتاد که باعث شد سالن بره رو هوا :
سیروان یادش رفته بود ساعتشو ببنده و در فاصلۀ بین دو آهنگ رفت بک استیج و ساعتشو بست، وقتی برگشت 
پرسید: متوجه شدین من رفتم بک استیج چیکار کردم؟
ما: نه 
سیروان: ده ثانیه بهتون فرصت میدم 
در این فاصله هر کس یه چیزی گفت...
سیروان:یادم رفته بود ساعتمو بببندم رفتم ساعتمو بستم ، ای کاش نمیگفتم هیشکی متوجه نشده یود....
وقتی که برای بار دوم دوست دارم زندگی رو اجرا میکرد ، صدامونو ضبط کرد که ما هم حسابی باهاش همخونی کردیم...
قبل از اجرای آهنگ دوست دارم زندگی رو ، زانیار رو بعنوان ترانه سرا آهنگ معرفی کرد و گفت: 4.5 شهریور توی همین سالن کنسرت داره
میتونین بیاین و ببینین اجرای ما بهتره یا زانیار؟؟؟؟
خیلی شب خوبی بود مخصوصا وقتی که سیروان بهمون گفت من خیلی خوشحالم که برای شما میخونم....
شب بینظیری بود و به همین دلیل صدای سایلنت ما فدای سر اجرای خوب سیروان و اعضای بندش ......

ممنون از نسیم بابت گزارش خوبش

گزارش سانس دو

کنسرت سیروان خسروی 17 مرداد سانس دوم با کمی تاخیر شروع شد و بعد از ورود گروه سیروان...او وارد شد و اهنگ تو خیال کردی بری را با انرژی مردم شروع به خوندن کرد...او بعد از سلام و احوال پرسی با مردم اهنگ عاشقتم رو شروع کرد و از مردم هی میخاست که جیغ بزنن و انرژی خودشون رو نشون بدن...و در پایان هم رای گیری کرد که بین اهنگ های دوست دارم زندگی رو و نه نرو و تو خیال کردی بری یکی رو انتخاب کنن که با انرژی زیاد حضار مواجه شد و صدا زدن اهنگ نه نرو توسط مردم..او اهنگ نه نرو را خوند که اوایل اهنگ میکروفون قطع شد و بیشتر انرا مردم با صدای بلند خواندند...بعد از ان تو خیال کردی بری و بعد هم با سوال : اگه انرژی دارین اهنگ دوست دارم زندگی رو شروع کرد به خواندن و بعد هم خداحافظی کرد....مهمانان او میلاد کی مرام و زانیار و امیر یگانه بود که طبق معمول زانیار با تشویق طولانی مردم مواجه شد

مرسی از نگین برای گزارش خوبش

[ شنبه 1393/05/18 ] [ 4:41 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت 16 مرداد
امشب 16 مرداد کنسرت بزرگ سیروان خسروی بود سانس اول  با تاخیری طولانی آغاز شد که ناراحتی هواداران رو به همراه داشت...بعد از مدتی طولانی ، مردم پرانرژی وارد سالن شدند کنسرت با آهنگ توخیال کردی بری شروع شد و به ترتیب آهنگ های عاشقتم ، بارون پاییزی ، آره ، هفتاد میلیون ستاره ، من عاشقت شدم ، اینم میگذره و بیقرار اجرا شد.سپس بعد از وقفه ای کوتاه به همخوانی آهنگ های نه نرو ، بازم بتاب ، دوست دارم زندگی رو ، دوست دارم ، به همین زودی و در آخر به اجرای آهنگ اگه تو مال من نیستی مشغول شدیم. سیروان در کنسرت اعضای گروه جدید را معرفی کرد و میهمانان هم امیرمیلاد نیکزاد و امیر یگانه بودند...زانیار هم مثل همیشه با تشویق های مردم از جای خودش بلند شد...سیروان در میانه های کنسرت دلیل دیرشروع شدن کنسرت را اتفاقات غیرمنتظره بیان کرد و اعتراف کرد که این کنسرت پرانرژی ترین کنسرت سانس اولی بوده که تا به حال اجرا کرده و البته جیغ های بی پایانی که در طول کنسرت کشیدیم باعث این موضوع و گرفتگی شدید گلو در حال حاضر برای ما شد.

ممنون از بهاره بابت گزارش خوبش

[ جمعه 1393/05/17 ] [ 9:38 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

چالوسموسیقی پارس 

 ۸ مرداد ماه ۱۳۹۳ ،کنسرت سیروان خسروی برای بار دوم در شهرستان چالوس طی دو سانس اجرا شد.

سالن کنسرت مملو از مردمی بود که با شوقی وصف نشدنی انتظار آغاز این کنسرت را می کشند. پس از وقفه ی کوتاه و تاخیری چند دقیقه ای چراغ های سالن همگی خاموش شدند و مردم شروع به تشویق کردند. گروه در میان نور و دود فراوان به روی استیج آمدند.

قطعه «نرو» نخستین قطعه اجرا شده در این کنسرت بود که با ورود نا به هنگام سیروان همراه بود. به ترتیب قطعه های «تو خیال کردی بری»، «عاشقتم»، «بارون پاییزی»، «آره»، «هفتاد میلیون ستاره»، «من عاشقت شدم»، «اینم می گذره»، «بی قرار»، «بازم بتاب»، «دوست دارم زندگی رو»، «دوست دارم»، «به همین زودی»، «اگه تو مال من نیستی» اجرا شدند.

از ویژگی های خاص و ویژه ی این کنسرت رونمایی از گروه و تیم جدید سیروان برای کنسرت های جدیدش بود. همچنین از حواشی جالب این کنسرت برگزاری جشن تولد برای سیروان خسروی و احسان حاجیان مدیر برنامه ی این خواننده ی محبوب بود. همچنین در این کنسرت قطعه هفتاد میلیون ستاره برای اولین بار در این کنسرت و شهرستان چالوس اجرا شد.

هر دو سانس این کنسرت به طور کامل sold out  شدند و هواداران و مخاطبین این خواننده ی محبوب پاپ از جای جای ایران برای تماشای این کنسرت به شهر توریستی چالوس آمدند.

عکسهای کنسرت در ادامه مطلب...


ادامه مطلب
[ یکشنبه 1393/05/12 ] [ 0:9 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

سیروان و کنسرت چالوس

سیروانانرژى كنسرت ديشب رو هنوز حس ميكنم. مرسي كه اين شب به ياد موندنى رو ساختيد.
از احسان حاجيان عزيز هم براى همه زحمتهاش و سورپرايز ديشب تشكر ميكنم.
فردا شب (جمعه) تو كنسرت كيش ميبينمتون

لینک دانلود کلیپ کوتاه تولد و سوپرایز کردن سیروان
لینک از آپارات


[ پنجشنبه 1393/05/09 ] [ 9:40 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت چالوسگزارش paris_peanut از کنسرت چالوس :

این کنسرت پنجمین کنسرت من بود و به نظرم این بهتر از همه ی کنسرت هام بود . شوق و ذوق رو صورت همه موج میزد . با یک ساعت و نیم تاخیر که باعث شده بود طرفدارا "هو" کنن . بعد از اینکه همه در سالن نشستند. سیروان حدودا 20 دقیقه بعد اومد و عذرخواهی کرد . کنسرت با آهنگ "نه نرو" شروع شد . و با آهنگ درخواستی "دوست دارم زندگی رو" که برای بار دوم خوانده شد ، تمام . آهنگ های دیگه ای مثل "بارون پاییزی" ، "عاشقتم" ، "هفتاد میلیون ستاره" و "بازم بتاب" خوانده شد . با اینکه سختگیری زیادی توسط حراست شد ولی مردم خیلی خوشحال بودن و همگی از صدای زیبای سیروان راضی بودن . بعد از خداحافظی سیروان ، تعداد زیادی از طرفداران درخواست میکردن که سیروان رو برای چند ثانیه ببینند ولی بدخلقی چند تا از بادیگارد ها روبه رو شدند ! (کلا همه جا این سخت گیری ها وجود داره ) ولی اینطور که معلوم بود همه از این کنسرت فوق العاده راضی و خوشحال بودند.
[ پنجشنبه 1393/05/09 ] [ 0:13 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

چالوس


٨ مرداد ، چالوس.
فروش بليت از عصر شنبه.
www.iranconcert.com


[ شنبه 1393/05/04 ] [ 3:14 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

بلیط های کنسرت سیروان

بلیط های کنسرت سیروانعکس های بیشتر در ادامه مطلب

اگه شما هم بلیط کنسرت سیروان دارید میتونید عکسش رو برامون ارسال کنید
sir1fans@mail.com
ادامه مطلب
[ شنبه 1393/04/21 ] [ 3:9 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کنسرت تهران

تاريخ كنسرت تهران مشخص شد...
١٦ و ١٧ مرداد

 شروع بليت فروشى از يكشنبه ساعت ١٢ظهر

www.iranconcert.com

[ سه شنبه 1393/04/17 ] [ 1:48 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

عکسهای اولین کنسرت سیروان

عکسهای اولین کنسرت سیروان
(20 و 21 اسفند سال 88 تالار اریکه ایرانیان)

لینک دانلود کل عکسها
لینک کمکی

[ چهارشنبه 1393/04/11 ] [ 2:19 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

در حال رفتن به سالن اجراى چناران

سیروان : در حال رفتن به سالن اجراى چناران

[ یکشنبه 1393/03/25 ] [ 6:17 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

آهنگ جدید

خبر خوب
سيروان ديشب تو كنسرت چناران گفته كه آهنگ جديد فردا (دوشنبه) مياد و
اسم آهنگ هم هفتاد ميليون ستاره

سیروان : اجراى امشب چناران عالى بود ، ممنون از همه دوستانى كه اومده بودن

لینک دانلود کلیپ چند  ثانیه ای از کنسرت چناران
لینک کمکی
[ یکشنبه 1393/03/25 ] [ 2:33 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

گزارش متنی از سانس اول کنسرت چناران (مشهد)

گزارش متنی از سانس اول کنسرت چناران (مشهد)

حول و حوش ساعت ٥:١٥ سيروان اومد با ماشين از جلومون رد شد و خودش از دوباره واسه ساند چك وارد سالن شد ،ساعت ٦:٢٥ مردم وارد سالن شدند . كنسرت با كلي تأخير شروع شد (ساعت ٦:٣٠ ) ، خانم ها و اقايان كاملا جدا بودند.
كنسرت با نه نرو شروع شد ، جالبيش اين بود ك از هر سه البومش واسمون اجرا كرد، همش ميگفت خيلي شماها خوبين، به سمت ِ ما اشاره ميكرد ميگفت انرژيتون فوق العادست اصلا فك نميكردم اينطوري باشين ، بازم ميام اينجا ، بي نظيرين ، با اومدن ميلاد درخشاني به شدت سوپرايز شديم تيتراژاي ساختمان پزشكان رو با هم اجرا كردن ، و ميلاد هم تك نوازي كرد ، تك نوازيش عالي بود اهنگايي ك اجرا شد: تو خيال كردي بري ،اره، دوست دارم زندگيرو،اگه تو مال من نيستي،من و نگاه كن،ساعت ٩ ، بيقرار، به همين زودي، بازم بتاب ... اينقدر ك گفتم ساعت ٩ ، اخر اجرا كرد:)
علي قاضي زاده ، امير ميلاد نيكزاد هم تو سالن بودن ، سيروان ميگفت علي خيلي هوادار داره ، فك كنم بايد كنسرت بزاره D: در كل خيلي با انرژي بود ، خيلي گرمش بود ،ميگفت من بايد تجديد نظر كنم تو لباس پوشيدنم

مرسی از ملیکا[ شنبه 1393/03/24 ] [ 9:38 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

کلیپ کنسرت رشت پارسال

این دو تا کلیپ رو فکر نکنم قبلا تو سایت گذاشته باشیم
(مرسی از الناز واسه ارسال این کلیپ)


کنسرت 28 مرداد 92 رشت...وقتی برقا قطع شد
(مرسی از شکیبا بابت ارسال کلیپ)

لینک دانلود کلیپ

واسه کنسرت دی ماه پارسال تو رشت هستش
(اونایی که ندیده بودن میتونن الان دانلود کنن و ببینن)


دانلود کلیپ با کیفیت بالا
کلیپ نه نرو
کلیپ بارون پاییزی
لینک کمکی
کلیپ نه نرو
کلیپ بارون پاییزی

دانلود کلیپ با کیفیت پایید
کلیپ نه نرو
کلیپ بارون پاییزی

[ پنجشنبه 1393/03/15 ] [ 5:34 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

سیروان خسروی اولین کنسرت پاپِ رودسر را برگزار کرد!

هاتف حسینی: سیروان خسروی پس از اجراهای متعدد در سال ۹۲، برای اولین بار در سال جدید در شهر رودسر به روی استیج رفت.

سیروان خسروی در این کنسرت قطعات آلبوم های «ساعت ۹» و «جاده رویاها» در کنار دیگر قطعات محبوب خود برای مخاطبانش به مرحله اجرا در آورد.


گزارش کامل و عکسهایی از کنسرت

http://www.musicepars.com/?p=13524

[ چهارشنبه 1393/03/14 ] [ 0:18 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

خبر های خوب

الان ساعت 2 صبح هست امدم این خبر خیلی خوب رو واسه شما بزارم و بعد برم بخوابم

سیروان
امشب یه سری خبر های خوب هم تو کنسرتش گفته

گفت که اهنگ جدیدش واسه جام جهانی تا دوهفته دیگه میاد و قراره برای دوست دارم زندگی رو کلیپ بده بیرون و تو این آهنگ جدیده هم از اوووو اوووو اوووو استفاده شده :دی
__________________________________
*لینک دانلود درست شد*
لینک دانلود کلیپ چند ثانیه ای از کنسرت امشب رودسر

لینک کمکی


[ پنجشنبه 1393/03/08 ] [ 2:9 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

استيج زيباى سالن كيش

سیروان : استيج زيباى سالن كيش. فروردين ٩٣

[ سه شنبه 1393/02/09 ] [ 8:34 قبل از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

اولین کنسرت سال 93 (کیش)

سیروان : جاى همه دوستان ديشب خالى بود، واقعا ممنون از اينكه اولين كنسرت سال ٩٣ رو انقدر باحال بوديد.

دانلود کلیپ کنسرت کیش

[ شنبه 1393/01/09 ] [ 7:26 بعد از ظهر ] [ Milad Keramati ]
[ ]

گزارش تصویری از کنسرت 8 اسفند 92 سیروان

گزارش تصویری از کنسرت 8 اسفند 92 سیروان (اختصاصی)
عکاس : میثم گودرزی

http://s5.picofile.com/file/8115222176/8_esfand_92.jpg

 به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
[ جمعه 1392/12/09 ] [ 7:28 بعد از ظهر ] [ Meysam Goodarzi ]
[ ]

گزارش تصویری از کنسرت 3 اسفند 92 سیروان

گزارش تصویری از کنسرت 3 اسفند 92 سیروان در کرمان (اختصاصی)
عکاس : مهدی خواجه

http://s5.picofile.com/file/8114623726/3esfand92_1_.jpg

به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
[ یکشنبه 1392/12/04 ] [ 9:51 بعد از ظهر ] [ Meysam Goodarzi ]
[ ]

گزارش کنسرت 9 آبان 92 سیروان در قشم

موسیقی ما - آرتین ولی الهی: «سیروان خسروی» که از ابتدای سال 92 علاوه بر تهران در شهرهای مختلفی چون نور، رشت، چالوس، محمودآباد، ساری، ارومیه، اهواز، بندر عباس و منطقه آزاد ارس کنسرت برگزار کرده بود، نهم آبان ماه در سالن بزرگ نمایشگاه بین المللی جزیره قشم روی استیج رفت. با توجه به تعطیلی دو ماهه کنسرت های موسیقی، این آخرین کنسرت سیروان در فصل پاییز سال 92 بود.
مانند کنسرتهای یک سال اخیر این هنرمند، اشکان آبرون، نیما رمضان، میلاد درخشانی، مهبد شفیع نژاد، بردیا امیری، کیان پورتراب و حامد حمیدزاده، نوازندگانی بودند که همراه با او روی استیج رفتند و به هنرنمایی پرداختند. سیروان در این کنسرت قطعاتی از سه آلبومش و تک آهنگ های محبوبی چون «دوست دارم زندگی رو» و «به همین زودی» را اجرا کرد.
این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری دیریا، با مدیریت اجرایی و کنترل پروژه «محمد امین داعی» و با همکاری شرکت هنرمندان خاک جنوب (آقایان کیومرث مرادی و طالب پیل افکن) و سید مرتضی حسینی برگزار شد. «محمد و مسعود دیروار»، هماهنگی و تدارکات و «رضا خوشبخت» مسئولیت حفاظت فیزیکی این کنسرت را بر عهده داشتند.

برای دیدن عکس ها کلیک کنید

[ پنجشنبه 1392/08/16 ] [ 2:24 بعد از ظهر ] [ Meysam Goodarzi ]
[ ]

گزارش متنی و تصویری از کنسرت ارس

عکس های اختصاصی از کنسرت ارس
عکاس: رضا اسفندیار

http://s2.picofile.com/file/7987806127/sdgfsds.jpg
ادامه مطلب ..

ادامه مطلب
[ دوشنبه 1392/08/06 ] [ 10:41 بعد از ظهر ] [ Meysam Goodarzi ]
[ ]

«سیروان» در بندرعباس روی صحنه رفت


«سیروان خسروی» در ادامه تور کنسرتهایش در سراسر کشور، این بار در قالب جشنواره موسیقی خلیج فارس برای مردم موسیقی دوستِ بندرعباس به اجرای زنده پرداخت. کنسرت سیروان در بندرعباس در شرایطی برگزار شد که بلیتهای آن پیش از آغاز جشنواره به فروش رسیده بود و این امر مسئولین برگزاری را بر آن داشت که این کنسرت را برای یک شب دیگر نیز تمدید کنند.
انرژی مردم در همراهی و همخوانی با سیروان بسیار زیاد بود و از این رو سیروان بارها از آنها تمجید کرد و کنسرت بندرعباس را یکی از بهترین کنسرتهایش دانست.

در میانه برنامه، سیروان با یادی از زنده یاد ناصر عبداللهی، موزیسین محبوب بندرعباسی، از مردم خواست او و خانواده اش که در سالن حاضر بودند را تشویق نمایند.
از میان آثاری که در این کنسرت اجرا شدند، «دوس دارم زندگی رو»، «به همین زودی»، «ساعت 9»، «تو مریضی»، «دوست دارم»، «بی قرار» و همچنین بداهه نوازی «میلاد درخشانی» با عود و به ویژه نواختن یک قطعه در فضای موسیقی بندر، از جمله قطعاتی بودند که از آنها استقبال بیشتری به عمل آمد.

اشکان آبرون (کیبورد)، نیما رمضان (گیتار الکتریک)، میلاد درخشانی (عود)، مهبد شفیع نژاد (کیبورد)، کیان پورتراب (گیتار آکوستیک)، بردیا امیری (درامز) و حامد حمیدزاده (گیتار بیس) نوازندگانی بودند که سیروان را در این اجرا همراهی می کردند.

«زانیار خسروی» که از محبوبیت قابل توجهی نزد مخاطبین موسیقی برخوردار است و در آثار زیادی از سیروان با او همکاری نموده، در سالن حضور داشت و مثل همیشه پس از معرفی توسط سیروان، با تشویق فراوان و طولانی حضار روبرو شد. همچنین «شهاب رمضان» و
«امیر یگانه» دیگر میهمانان این کنسرت بودند که توسط حاضرین تشویق شدند.

سیروان اردیبشهت ماه سال جاری نیز در بندرعباس کنسرت پرشوری برگزار کرده بود.

«محمد امین داعی» مدیریت اجرایی و کنترل پروژه این کنسرت را بر عهده داشت. این برنامه به همت موسسه فرهنگی هنری دیریا و با همکاری شرکت هنرمندان خاک جنوب (آقایان کیومرث مرادی و طالب پیل افکن) برگزار شد. «محمد و مسعود دیروار»، هماهنگی و تدارکات و «رضا خوشبخت» مسئولیت حفاظت فیزیکی این کنسرت را بر عهده داشتند.
به لینک زیر بروید

برچسب‌ها: «سیروان» در بندرعباس روی صحنه رفت
[ سه شنبه 1392/07/30 ] [ 10:0 بعد از ظهر ] [ Meysam Goodarzi ]
[ ]