RSS

گزارش از کنسرت 12 اردیبهشت 94 سیروان در محمود آباد

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

«سیروان خسروی» خواننده بنام موسیقی پاپ ایران، روز 12 اردیبهشت ماه سال جاری بعد دو سال دوباره در سالن پهلوان توکلی شهر محمود اباد برای یک سانس به روی صحنه رفت.

در این کنسرت قطعات «تو خیال کردی بری»، «عاشقتم»، «بارون پاییزی»، «آره»، «بی قرار»، «دوست دارم»، «کجایی تو»، «اگه تو مال من نیستی»، «من عاشقت شدم»، «نه نرو»، «خاطرات تو»، «به همین زودی»، «دوست دارم زندگی رو» و «ساعت ۹» را اجرا کرد.

امیر دانایی (گیتار الکتریک)، نریمان نائمی (ساکسیفون)، علیرضا ثنایی (گیتار الکتریک و آکوستیک) ، مجید پروریان (گیتار باس) ، علی طاهایی (درامز) و یاشا حکمی (کیبورد) به عنوان نوازنده با همراهی سیروان به هنرنمایی پرداختند.

 «سیروان خسروی» بزودی در رشت (21 اردیبهشت) و تهران همراه با کلی سوپرایز های عالی به دیدار دوستدارانش خواهد رفت.

در ادامه مطلب عکسهای این کنسرت از نگاه دوربین میثم گودرزی...

http://s6.picofile.com/file/8186402168/cnmah_18_.jpg

 

ارسال شده توسط Meysam Goodarzi در یکشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ | ادامه مطلب

 

کنسرت نوروزی نارنجستان

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

روز اخر اجرای کنسرت های نوروزی هتل نارنجستان با نظم و استقبال ویژه ی هنر دوستان و مخاطبین و هواداران سیروان خسروی در دو سانس برگزار شد.

بلیت های کنسرت قبل از شروع کنسرت sold out شده بود و پارکینگ های هتل نارنجستان چند ساعت قبل از شروع کنسرت مملو از ماشین های مسافرین و هنردوستان بود. 

سانس اول راس ساعت 5:30 و سانس دو با کمی تاخیر ساعت 10 شب طبق برنامه ی قبلی و با نظم همیشگی این سری از برنامه های هتل نارنجستان فرآیند ورود به سالن کنسرت و چک بلیت انجام گرفت.

ساعت 6 اکثر جمعیت وارد سالن شده اند و با تشویق و صدای دست های خود و فریاد یک صدای سیروان سیروان خواستار ورود سیروان خسروی به روی استیج بودند. هیجان و انرژی در میان جمعیت حتی پیش از شروع کنسرت موج میزد!

سیروان خسروی قطعات محبوب و پرطرفدار خود همچون خاطرات تو ، کجایی تو ، بازم بتاب ، دوست دارم زندگی رو ، اگه تو مال من نیستی ، بهار نزدیکه ، ساعت ۹ ، دوست دارم ، نه نرو ، تو خیال کردی بری ، بارون پاییزی ، عاشقتم و … را برای مخاطبین خود اجرا کرد. 

با پخش شدن ویدیو «خاطرات تو»، سالن به اوج هیجان خود رسید و کمتر کسی دیده می شد که بی تفاوت نشسته باشد و از کنسرت لذت ببرد. هم خوانی و ابراز احساسات و حتی عوض شدن تن صدا در قسمت های اوج ملودی نشان از محبوب شدن این قطعه در زمان اندک دارد. 

از نکات جالت این کنسرت همخوانی مردم با سیروان در تمامی قطعات بود 

سیروان همچنین در گوشه ای از برنامه اپلیکیشن و سامانه پیامکی و سایت خود را به مخاطبین معرفی کرد تا دسترسی مخاطبین خود را به اخبار و مطالب مرتبط راحتتر کند .(کد شهرتون رو بع این شماره اس ام اس کنید تا خبر های کنسرت براتون بیاد 3000681717)

شایان به ذکر است امیر دانایی (گیتار الکتریک) ، نریمان نائمی (ساکسیفون ) ، علیرضا ثنایی (گیتار الکتریک و آکوستیک ) ، مجید پروریان (گیتار باس) ، علی طاهایی (درامز) و یاشا حکمی (کیبورد) اعضای ارکستر گروه سیروان در این کنسرت بوده اند.

شایان ذکر است بزرگترین جشنواره موسیقی نوروزی در نارنجستان به همت پخش «دنیای هنر» و شرکت فرهنگی هنری «نوای نی لبک شرقی» طی روزهای ۸ الی ۱۲ فروردین در شهر نور برگزار شد. 

مهمان ویژه ی این کنسرت زانیار خسروی ، مهرداد میناوند، محسن افشانی، عادل غلامی بودند.

یه تشکری هم بکنم از اقای احسان حاجیان, علی قاضی زاده,فرهاد فتحی و دوستان عزیز دیگه که تو برگزاری کنسرت نقش داشتند.

عکس های «میثم گودرزی» از این کنسرت در ادامه مطلب...

 

ارسال شده توسط Milad Kera mati در پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۱۳ | ادامه مطلب

 

کنسرت رامسر

دسته: عکس های کنسرت  |   تعداد بازدید:

سیروان : اولين كنسرت سال ٩٤ فوق العاده بود. مرسى از همگى. در ادامه كنسرتهاى نوروزى ، امشب كيش ميبينمتون 

عکس های کنسرت رامسر در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Milad Kera mati در یکشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۰۹ | ادامه مطلب

 

بندر عباسی ها برای سیروان خسروی سنگ تمام گذاشتند

دسته: عکس های کنسرت  |   تعداد بازدید:

موسیقی پارس: سیروان خسروی خواننده جوان و پر طرفدار موسیقی پاپ در ادامه برنامه کنسرت های خود در بندرعباس و در تالار آوینی این شهر به روی صحنه رفت. 

با وحود این که سیروان خسروی در بندرعباس چندین بار اجرای کنسرت داشته است اما مردم این شهر ساحلی استقبال بسیار خوبی از این کنسرت کردند. 

سیروان خسروی در این دو شب قطعات «تو خیال کردی بری»، «عاشقتم»، «بارون پاییزی»، «آره»، «بی قرار»، «دوست دارم»، «کجایی تو»، «اگه تو مال من نیستی»، «بهار نزدیکه»، «نه نرو»، «بازم بتاب»، «به همین زودی»، «دوست دارم زندگی رو»، «خاطرات تو» و «ساعت ۹» را اجرا کرد.

 

یاشا حکمی، علیرضا ثنایی، علی طاهایی، مجید پروریان، امیر دانایی، عرفان امامی و نریمان ناعمی اعضای گروه سیروان خسروی را تشکیل می دادند.

عکاس «مهران شاهنده»

عکس های کنسرت در ادامه مطلب ... 

ارسال شده توسط Sara Mohammadkhani در سه شنبه ۱۳۹۳/۱۲/۰۵ | ادامه مطلب

 

کنسرت ساری

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

 کنسرت ساری (8 بهمن)

این کنسرت در حالتی به روی صحنه رفت که تنها در یک روز باقی مانده به اجرا مجوز های لازم را کسب کرده و بلیط فروشی آن آغاز شد ولی با توجه به شرایط موجود باری دیگر هواداران سیروان رکورد شکنی کردند و در طی ۲۴ ساعت هردو سانس برنامه لبالب پر شده بود .
کنسرت با قطعه «بیقرار» آغاز شد . قبل از هرچیزی صدابرداری متفاوت و نورپردازی خاص و ویژه برنامه هیجان سالن را چندین برابر کرده بود و با حضور سیروان بر روی استیج آغازگر شب متفاوت سینما سپهر ساری بود .
سیروان خسروی در صحبت های خود ضمن تشکر از حضور مخاطبینش می گوید : این دومین باری است که در ساری اجرا می کنیم جالب است هردو این اجراها یک شب قبل از اجرا مجوز های لازم را اخذ کرده و بلیط فروشی آغاز شد . اصولآ در این شرایط تنها بلیط های چند ردیف اول سالن به فروش می رسد ولی از لطف شما هردو سانس کنسرت امشب تمامآ پر شده است .
سیروان خسروی در ادامه قطعات محبوب و پرطرفدار خود همچون خاطرات تو ، کجایی تو ، بازم بتاب ، ساعت ۹ ، دوست دارم ، نه نرو ، انگیزه ، تو خیال کردی بری ، بارون پاییزی ، عاشقتم و … را برای مخاطبین ساروی خود اجرا کرد.
از نکات جالت این کنسرت همخوانی مردم با سیروان در تمامی قطعات بود همچنین حاضرین در تمامی برنامه قطعه «ساعت۹» را درخواست می کردند و حین اجرای این قطعه با نور گوشی های خود صحنه ای دیدنی را در سالن بوجود آوردند.
سیروان همچنین در گوشه ای از برنامه اپلیکیشن و سامانه پیامکی و سایت خود را به مخاطبین معرفی کرد تا دسترسی مخاطبین خود را به اخبار و مطالب مرتبط راحتتر کند .
شایان به ذکر است امیر دانایی (گیتار الکتریک) ، نریمان نائمی (ساکسیفون ) ، علیرضا ثنایی (گیتار الکتریک و آکوستیک ) ، مجید پروریان (گیتار باس) ، علی طاهایی (درامز) و یاشا حکمی (کیبورد) اعضای ارکستر گروه سیروان در این کنسرت بوده اند.

با تشکر از دوست خوبم میثم گودرزی و حسام روح افزایی و اقای میلاد مهربان و مهدی کیهانی مخصوصا گروه سیروان عزیز (احسان حاجیان. علی قاضی زاده. فرهاد فتحی و...) و موسسه فرهنگی و هنری ندای چنگ و موسسه نوای دل انگیزان و اداره کل فرهنگ و ارشاد استان مازندران شهرستان ساری و دوستان عزیز دیگر که با ما همکاری کردن و برای برگزاری این کنسرت زحمت کشیدن.برای دیدن عکس های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

ارسال شده توسط Sara Mohammadkhani در پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۰۹ | ادامه مطلب

 

عکس ها

دسته: عکس های کنسرت  |   تعداد بازدید:

کنسرت اراک

 photograph : Mehdi Nemat Nezhad Asl

ارسال شده توسط Sara Mohammadkhani در پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۱/۰۲ | ادامه مطلب

 

عکس های خوب

دسته: عکس های کنسرت  |   تعداد بازدید:

کنسرت زانیار خسروی

عکس های بیشتر در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Sara Mohammadkhani در سه شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ | ادامه مطلب

 

گروه خوب ...

دسته: اینستاگرام  |   تعداد بازدید:

کنسرت دیشب ِ سیروان خسرویارسال شده توسط Sara Mohammadkhani در شنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۹ |

 

کنسرت کرمان

دسته: عکس ها  |   تعداد بازدید:

کنسرت کرمان عکس های بیشتر در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Sara Mohammadkhani در پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۱۰ | ادامه مطلب

 

جاده رویاها به کیش رسید

دسته: عکس ها  |   تعداد بازدید:

جاده رویاها به کیش رسیدعکسهای بیشتر در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Milad Kera mati در چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۷/۰۲ | ادامه مطلب

 

سنندج

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

کنسل شد

ارسال شده توسط Milad Kera mati در چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۲ |

 

کنسرت رشت

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:


کنسرت سیروان خسروی در تاریخ 1393/6/10در تالار گلستان رشت برگزار شد.
قبل از اجرا وقتی گروه وارد شدند صدای ضربان قلب پخش شد تا اینکه سیروان هم وارد شد وکنسرت با اهنگ تو خیال کردی بری اغاز شد.
اهنگ هایی نظیر نه نرو،دوست دارم زندگی رو،به همین زودی،من عاشقت شدم،باروون پاییزی ، هفتاد ملییون ستاره ،دوست دارم ، اره ، اگه تو مال من نیستی ،اینم میگذره، اجرا شد.
سیروان گفت :قول میدم دیگه رشت نیام تا اهنگ جدید بدم ، همیشه فکر میکردم کنسرت های تهران بهترین کنسرتامه ولی انرژی اینجا خیلی خوبه.
به دلیل اذان وقفه ای کوتاه ایجاد شد.
و در اخر سیروان به نظر سنجی مردم که تو خیال کردی بری ،دوست دارم زندگی رو،نه نرو بود اهنگ دوست دارم زندگی رو دوباره اجرا کرد.

مرسی از درنا برای گزارش خوبش

ارسال شده توسط Milad Kera mati در سه شنبه ۱۳۹۳/۰۶/۱۱ |

 

سیروان خسروی هفتاد میلیون ستاره را به سالن میلاد برد (16 , 17 مرداد)

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:گــرا موزیــک : سالن همایش های میلاد لحظه ای ساکت نمیشود , شوروهیجان ازتمام سالن موج میزن , سیروان نوازان سازشان راکوک میکنند , تپش میلاد به هزار میرسد وسیروان خسروی وارد میشود

میخواند:به همین زودی ؛هفتادمیلیون ستاره ؛جاده ؛زمستان ؛دوست دارم زندگی رو و …

درمیان برنامه تصاویری بر پرده نمایان میشود؛ گاها کلیپهایش؛زمانی هم تصاویری ازجای جای ایران

سیروان خسروی با صدایش وباز با تنظیم های نابش؛با آن نوازنده های زبردستش؛ باهمان شورو هیجان همیشگیش شبی پر از ترانه را برای طرفدارانش به ارمغان آورد؛ترانه هایی که هر بیتش بوی زندگی میدهد.

درآخرصف به صف لبخندها میلاد را تنها گذاشتند

 

عکسهای کنسرت در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Milad Kera mati در دوشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ | ادامه مطلب

 

کنسرت سیروان خسروی ۱۶ و ۱۷ مرداد

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:میم مثل موسیقی : کنسرت سیروان خسروی روزهای ۱۶ و ۱۷ مردادماه در نمایشگاه بین المللی تهران به همت شرکت آوای فروهر برگزار شد.
این برنامه با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد و در ابتدا کلیپی از آهنگ “نه نرو” به نمایش در آمد و کنسرت با قطعه “تو خیال کردی بری “آغاز شد.
آهنگ های اجرا شده به ترتیب عبارتند از: تو خیال کردی بری ، عاشقتم ، بارون پاییزی ، آره ، هفتاد میلیون ستاره ، من عاشقت شدم ، اینم می گذره ، بی قرار ، نه نرو (۲ بار) ، بازم بتاب ، دوست دارم زندگی رو(۲بار) ، دوست دارم ، به همین زودی ، جاده ، اگه تو مال من نیستی
میهمانان این برنامه زانیار، امیرمیلاد نیکزاد و احسان حاجیان بودند
گروه نوازندگان : یاشا حکمی (کیبورد) ، مجید پروریان (گیتار باس) ، نریمان ناعمی (ساکسیفون) ،علیرضا سنایی (گیتار کلاسیک) ، امیر دانایی (گیتار الکتریک) و علی طاهایی (درامز)
از نکات قاب توجه می توان به شور وهیجان و همخوانی فوق العاده مردم می توان اشاره کرد که سیروان در اواخر برنامه گفت انگار تازه کنسرت شروع شده است.

عکس های کنسرت در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Milad Kera mati در دوشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۲۰ | ادامه مطلب

 

کنسرت جزیره کیش 10 مرداد

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:موسیقی پارس : سیروان خسروی دو روز پس از اجرای برادرش «زانیار خسروی» و در آخرین روز از فستیوال کنسرت های تابستانه جزیره کیش با هواداران خود دیدار کرد.
 (10 مرداد 1393)

سیروان خسروی برای اولین بار با گروه ارکستری جدید در تالار شهر به اجرای کنسرت پرداخت که همانند گذشته تنظیم قطعات اجرایی بر عهده خود سیروان خسروی بود و وی کنسرت خود را با یکی از اولین کارهای محبوب خود یعنی «تو خیال کردی بری» شروع کرد

 سیروان پیش از اجرای «هفتاد میلیون ستاره» و پس از درخواست هوادارش مبنی بر همخوانی با زانیار وی ضمن معرفی برادرش به مردم، گفت: من و زانیار نمی توانیم با هم بخوانیم. نکته جالب در ارتباط با این قطعه اجرای آن توسط زانیار خسروی در کنسرت دو شب پیشش بود. 

مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون از جمله میهمانان این کنسرت بود.

عکس های کنسرت در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Milad Kera mati در یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۹ | ادامه مطلب

 

کلیپ های کنسرت 16 و 17 مرداد

دسته: اینستاگرام  |   تعداد بازدید:

حدودا 40 کلیپ کوتاه از کنسرت 16 و 17 مرداد سیروان اماده کردم که میتونید همه رو به صورت یکجا دانلود کنید.

لینک دانلود کامل کلیپ ها

ارسال شده توسط Milad Kera mati در یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۹ |

 

سیروان

دسته: اینستاگرام  |   تعداد بازدید:

سیروان : دو شب گذشته براى من رويايى بودن. هر بار كه با انرژى و عشق شما روبرو ميشم احساس ميكنم چقدر خوشبختم... مرسى

لینک دانلود کلیپ
لینک آپارات


ارسال شده توسط Milad Kera mati در شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ |

 

کنسرت 17 مرداد

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:گزارش سانس یک

بازم سیروان و اعضای بندش یک شب خیلی خوب رو برای ما رقم زدن .
کنسرت با آهنگ تو خیال کردی بری شروع و با آهنگ دوست دارم زندگی رو به پایان رسید .
آهنگ دوست دارم زندگی رو و نه نرو بدلیل درخواست زیاد هواداران 2 بار خونده شد ....
یک سری اتفاقای خیلی جالب افتاد که باعث شد سالن بره رو هوا :
سیروان یادش رفته بود ساعتشو ببنده و در فاصلۀ بین دو آهنگ رفت بک استیج و ساعتشو بست، وقتی برگشت 
پرسید: متوجه شدین من رفتم بک استیج چیکار کردم؟
ما: نه 
سیروان: ده ثانیه بهتون فرصت میدم 
در این فاصله هر کس یه چیزی گفت...
سیروان:یادم رفته بود ساعتمو بببندم رفتم ساعتمو بستم ، ای کاش نمیگفتم هیشکی متوجه نشده یود....
وقتی که برای بار دوم دوست دارم زندگی رو اجرا میکرد ، صدامونو ضبط کرد که ما هم حسابی باهاش همخونی کردیم...
قبل از اجرای آهنگ دوست دارم زندگی رو ، زانیار رو بعنوان ترانه سرا آهنگ معرفی کرد و گفت: 4.5 شهریور توی همین سالن کنسرت داره
میتونین بیاین و ببینین اجرای ما بهتره یا زانیار؟؟؟؟
خیلی شب خوبی بود مخصوصا وقتی که سیروان بهمون گفت من خیلی خوشحالم که برای شما میخونم....
شب بینظیری بود و به همین دلیل صدای سایلنت ما فدای سر اجرای خوب سیروان و اعضای بندش ......

ممنون از نسیم بابت گزارش خوبش

گزارش سانس دو

کنسرت سیروان خسروی 17 مرداد سانس دوم با کمی تاخیر شروع شد و بعد از ورود گروه سیروان...او وارد شد و اهنگ تو خیال کردی بری را با انرژی مردم شروع به خوندن کرد...او بعد از سلام و احوال پرسی با مردم اهنگ عاشقتم رو شروع کرد و از مردم هی میخاست که جیغ بزنن و انرژی خودشون رو نشون بدن...و در پایان هم رای گیری کرد که بین اهنگ های دوست دارم زندگی رو و نه نرو و تو خیال کردی بری یکی رو انتخاب کنن که با انرژی زیاد حضار مواجه شد و صدا زدن اهنگ نه نرو توسط مردم..او اهنگ نه نرو را خوند که اوایل اهنگ میکروفون قطع شد و بیشتر انرا مردم با صدای بلند خواندند...بعد از ان تو خیال کردی بری و بعد هم با سوال : اگه انرژی دارین اهنگ دوست دارم زندگی رو شروع کرد به خواندن و بعد هم خداحافظی کرد....مهمانان او میلاد کی مرام و زانیار و امیر یگانه بود که طبق معمول زانیار با تشویق طولانی مردم مواجه شد

مرسی از نگین برای گزارش خوبش

ارسال شده توسط Milad Kera mati در شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ |

 

کنسرت 16 مرداد

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:
امشب 16 مرداد کنسرت بزرگ سیروان خسروی بود سانس اول  با تاخیری طولانی آغاز شد که ناراحتی هواداران رو به همراه داشت...بعد از مدتی طولانی ، مردم پرانرژی وارد سالن شدند کنسرت با آهنگ توخیال کردی بری شروع شد و به ترتیب آهنگ های عاشقتم ، بارون پاییزی ، آره ، هفتاد میلیون ستاره ، من عاشقت شدم ، اینم میگذره و بیقرار اجرا شد.سپس بعد از وقفه ای کوتاه به همخوانی آهنگ های نه نرو ، بازم بتاب ، دوست دارم زندگی رو ، دوست دارم ، به همین زودی و در آخر به اجرای آهنگ اگه تو مال من نیستی مشغول شدیم. سیروان در کنسرت اعضای گروه جدید را معرفی کرد و میهمانان هم امیرمیلاد نیکزاد و امیر یگانه بودند...زانیار هم مثل همیشه با تشویق های مردم از جای خودش بلند شد...سیروان در میانه های کنسرت دلیل دیرشروع شدن کنسرت را اتفاقات غیرمنتظره بیان کرد و اعتراف کرد که این کنسرت پرانرژی ترین کنسرت سانس اولی بوده که تا به حال اجرا کرده و البته جیغ های بی پایانی که در طول کنسرت کشیدیم باعث این موضوع و گرفتگی شدید گلو در حال حاضر برای ما شد.

ممنون از بهاره بابت گزارش خوبش

ارسال شده توسط Milad Kera mati در جمعه ۱۳۹۳/۰۵/۱۷ |

 

چالوس

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:موسیقی پارس 

 ۸ مرداد ماه ۱۳۹۳ ،کنسرت سیروان خسروی برای بار دوم در شهرستان چالوس طی دو سانس اجرا شد.

سالن کنسرت مملو از مردمی بود که با شوقی وصف نشدنی انتظار آغاز این کنسرت را می کشند. پس از وقفه ی کوتاه و تاخیری چند دقیقه ای چراغ های سالن همگی خاموش شدند و مردم شروع به تشویق کردند. گروه در میان نور و دود فراوان به روی استیج آمدند.

قطعه «نرو» نخستین قطعه اجرا شده در این کنسرت بود که با ورود نا به هنگام سیروان همراه بود. به ترتیب قطعه های «تو خیال کردی بری»، «عاشقتم»، «بارون پاییزی»، «آره»، «هفتاد میلیون ستاره»، «من عاشقت شدم»، «اینم می گذره»، «بی قرار»، «بازم بتاب»، «دوست دارم زندگی رو»، «دوست دارم»، «به همین زودی»، «اگه تو مال من نیستی» اجرا شدند.

از ویژگی های خاص و ویژه ی این کنسرت رونمایی از گروه و تیم جدید سیروان برای کنسرت های جدیدش بود. همچنین از حواشی جالب این کنسرت برگزاری جشن تولد برای سیروان خسروی و احسان حاجیان مدیر برنامه ی این خواننده ی محبوب بود. همچنین در این کنسرت قطعه هفتاد میلیون ستاره برای اولین بار در این کنسرت و شهرستان چالوس اجرا شد.

هر دو سانس این کنسرت به طور کامل sold out  شدند و هواداران و مخاطبین این خواننده ی محبوب پاپ از جای جای ایران برای تماشای این کنسرت به شهر توریستی چالوس آمدند.

عکسهای کنسرت در ادامه مطلب...

ارسال شده توسط Milad Kera mati در یکشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۲ | ادامه مطلب

 

سیروان و کنسرت چالوس

دسته: اینستاگرام  |   تعداد بازدید:

سیروانانرژى كنسرت ديشب رو هنوز حس ميكنم. مرسي كه اين شب به ياد موندنى رو ساختيد.
از احسان حاجيان عزيز هم براى همه زحمتهاش و سورپرايز ديشب تشكر ميكنم.
فردا شب (جمعه) تو كنسرت كيش ميبينمتون

لینک دانلود کلیپ کوتاه تولد و سوپرایز کردن سیروان
لینک از آپارات


ارسال شده توسط Milad Kera mati در پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۰۹ |

 

کنسرت چالوس

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:گزارش paris_peanut از کنسرت چالوس :

این کنسرت پنجمین کنسرت من بود و به نظرم این بهتر از همه ی کنسرت هام بود . شوق و ذوق رو صورت همه موج میزد . با یک ساعت و نیم تاخیر که باعث شده بود طرفدارا "هو" کنن . بعد از اینکه همه در سالن نشستند. سیروان حدودا 20 دقیقه بعد اومد و عذرخواهی کرد . کنسرت با آهنگ "نه نرو" شروع شد . و با آهنگ درخواستی "دوست دارم زندگی رو" که برای بار دوم خوانده شد ، تمام . آهنگ های دیگه ای مثل "بارون پاییزی" ، "عاشقتم" ، "هفتاد میلیون ستاره" و "بازم بتاب" خوانده شد . با اینکه سختگیری زیادی توسط حراست شد ولی مردم خیلی خوشحال بودن و همگی از صدای زیبای سیروان راضی بودن . بعد از خداحافظی سیروان ، تعداد زیادی از طرفداران درخواست میکردن که سیروان رو برای چند ثانیه ببینند ولی بدخلقی چند تا از بادیگارد ها روبه رو شدند ! (کلا همه جا این سخت گیری ها وجود داره ) ولی اینطور که معلوم بود همه از این کنسرت فوق العاده راضی و خوشحال بودند.

ارسال شده توسط Milad Kera mati در پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۵/۰۹ |

 

چالوس

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:


٨ مرداد ، چالوس.
فروش بليت از عصر شنبه.
www.iranconcert.com


ارسال شده توسط Milad Kera mati در شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۰۴ |

 

بلیط های کنسرت سیروان

دسته: عکس ها  |   تعداد بازدید:

بلیط های کنسرت سیروانعکس های بیشتر در ادامه مطلب

اگه شما هم بلیط کنسرت سیروان دارید میتونید عکسش رو برامون ارسال کنید
sir1fans@mail.comارسال شده توسط Milad Kera mati در شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ | ادامه مطلب

 

کنسرت تهران

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

تاريخ كنسرت تهران مشخص شد...
١٦ و ١٧ مرداد

 شروع بليت فروشى از يكشنبه ساعت ١٢ظهر

www.iranconcert.com

ارسال شده توسط Milad Kera mati در سه شنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۷ |

 

عکسهای اولین کنسرت سیروان

دسته: عکس ها  |   تعداد بازدید:

عکسهای اولین کنسرت سیروان
(20 و 21 اسفند سال 88 تالار اریکه ایرانیان)

لینک دانلود کل عکسها
لینک کمکی

ارسال شده توسط Milad Kera mati در چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۱۱ |

 

در حال رفتن به سالن اجراى چناران

دسته: اینستاگرام  |   تعداد بازدید:

سیروان : در حال رفتن به سالن اجراى چناران

ارسال شده توسط Milad Kera mati در یکشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۵ |

 

آهنگ جدید

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

خبر خوب
سيروان ديشب تو كنسرت چناران گفته كه آهنگ جديد فردا (دوشنبه) مياد و
اسم آهنگ هم هفتاد ميليون ستاره

سیروان : اجراى امشب چناران عالى بود ، ممنون از همه دوستانى كه اومده بودن

لینک دانلود کلیپ چند  ثانیه ای از کنسرت چناران
لینک کمکی
ارسال شده توسط Milad Kera mati در یکشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۵ |

 

گزارش متنی از سانس اول کنسرت چناران (مشهد)

دسته: خبر ها  |   تعداد بازدید:

گزارش متنی از سانس اول کنسرت چناران (مشهد)

حول و حوش ساعت ٥:١٥ سيروان اومد با ماشين از جلومون رد شد و خودش از دوباره واسه ساند چك وارد سالن شد ،ساعت ٦:٢٥ مردم وارد سالن شدند . كنسرت با كلي تأخير شروع شد (ساعت ٦:٣٠ ) ، خانم ها و اقايان كاملا جدا بودند.
كنسرت با نه نرو شروع شد ، جالبيش اين بود ك از هر سه البومش واسمون اجرا كرد، همش ميگفت خيلي شماها خوبين، به سمت ِ ما اشاره ميكرد ميگفت انرژيتون فوق العادست اصلا فك نميكردم اينطوري باشين ، بازم ميام اينجا ، بي نظيرين ، با اومدن ميلاد درخشاني به شدت سوپرايز شديم تيتراژاي ساختمان پزشكان رو با هم اجرا كردن ، و ميلاد هم تك نوازي كرد ، تك نوازيش عالي بود اهنگايي ك اجرا شد: تو خيال كردي بري ،اره، دوست دارم زندگيرو،اگه تو مال من نيستي،من و نگاه كن،ساعت ٩ ، بيقرار، به همين زودي، بازم بتاب ... اينقدر ك گفتم ساعت ٩ ، اخر اجرا كرد:)
علي قاضي زاده ، امير ميلاد نيكزاد هم تو سالن بودن ، سيروان ميگفت علي خيلي هوادار داره ، فك كنم بايد كنسرت بزاره D: در كل خيلي با انرژي بود ، خيلي گرمش بود ،ميگفت من بايد تجديد نظر كنم تو لباس پوشيدنم

مرسی از ملیکاارسال شده توسط Milad Kera mati در شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۴ |

 

کلیپ کنسرت رشت پارسال

دسته: کلیپ ویدیویی سیروان  |   تعداد بازدید:

این دو تا کلیپ رو فکر نکنم قبلا تو سایت گذاشته باشیم
(مرسی از الناز واسه ارسال این کلیپ)


کنسرت 28 مرداد 92 رشت...وقتی برقا قطع شد
(مرسی از شکیبا بابت ارسال کلیپ)

لینک دانلود کلیپ

واسه کنسرت دی ماه پارسال تو رشت هستش
(اونایی که ندیده بودن میتونن الان دانلود کنن و ببینن)


دانلود کلیپ با کیفیت بالا
کلیپ نه نرو
کلیپ بارون پاییزی
لینک کمکی
کلیپ نه نرو
کلیپ بارون پاییزی

دانلود کلیپ با کیفیت پایید
کلیپ نه نرو
کلیپ بارون پاییزی

ارسال شده توسط Milad Kera mati در پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۱۵ |

 

درباره وبلاگ

با سلام
به وب رسمی هواداران سیروان خسروی خوش آمدید.
این وب تحت نظارت سیروان خسروی بوده و هدف ما از راه اندازی آن اطلاع رسانی دقیق از آثار وی می باشد.
لازم به ذکر است تنها صفحات رسمی :
www.sir1fans.ir
sirvan-khosravi.blogfa.com
می باشند.
دیگر پایگاه ها تحت نظارت ایشان نبوده و به هیچ عنوان رسمیت ندارند.

راه ارتباطی با ما :
sir1fans@mail.com

امکانات

تماس با ما

در اين وبلاگ
در كل اينترنت